zarzad@ospmikolajew.pl

608 598 165

LOKALIZACJA

Łódź, Plonowa 18

Żegnamy starą, czas na nową stronę internetową OSP

W dniu dzisiejszym pożegnaliśmy starą stronę naszej straży. Nadszedł czas na nowocześniejszą, responsywną.

Kończąca swoją historię strona internetowa powstała w 2008 roku i przez wiele lat była piękną wizytówką naszej straży w internecie. Od tamtego czasu wiele się zmieniło. Pojawili się nowi ludzie, wielu odeszło. Niestety przez ostatnie lata z wielu powodów strona nie była aktualizowana a sam silnik ulegał licznym awarią. Nadeszła pora na zmiany. Bardzo dynamicznie rozwijająca się straż powinna mieć solidną platformę, żeby dzielić się ze wszystkimi swoimi dokonaniami, zachęcać do dołączania i wspierania pracy społecznej i ratowniczo – gaśniczej.

Zachęcamy do częstego odwiedzania naszej strony a jeszcze mocniej do dołączenia do naszych struktur.

Zapraszamy

admin

admin

Podziel się:

Zobacz inne newsy: